Zewnętrzne, Stojące Tablice Informacyjne

Wolnostojące aluminiowe tablice informacyjne

System tablic informacyjnych Dual został zbudowany ze specjalnie zaprojektowanych profili aluminiowych, które można łączyć w instalacje z różnymi wielkościami wymiennych powierzchni ekspozycyjnych.

Tablice można stosować zarówno na zewnątrz – wtedy tablicę mocujemy do fundamentu, jak i do wewnątrz budynku – jako podstawę wykorzystujemy wtedy profil “podwójny”. Uniwersalna budowa tablic pozwala na konstruowanie tablic wolnostojących oraz tablic mocowanych do elewacji prostopadle. Wzornictwo oraz kolorystyka znakomicie wpisuje się w dowolne otoczenie. Najczęstszymi miejscami montażu tablic są parkingi, place, ulice, elewacje budynków itp. System Dual to doskonały nośnik informacji kierunkowej, której zastosowanie, szczególnie wokół obiektów, stanowi trzon każdej informacji wizualnej i pozwala na jej wzorowe zaprojektowanie. System Dual w połączeniu z profesjonalnie zaprojektowaną informacją jest niezwykle efektownym i efektywnym elementem architektonicznym, a szczególna dbałość o precyzję wykonania i jakość użytych materiałów to połączenie, które dowodzi o wyjątkowych zaletach systemu.

  • Produkt wykonany z profili aluminiowych standardowo anodowanych na kolor srebrny
  • Istnieje możliwość malowania profili na dowolny kolor palety RAL
  • Powierzchnia ekspozycyjna wykonana z blachy aluminiowej
  • Tablice posiadają uchwyt mocujący do podłoża /ściany

Nasze realizacje i galeria zdjęć:


Karta techniczna Zewnętrznej tablicy informacyjnej DUAL:


.


Montaż tablic zewnętrznych:

Tablice informacyjne DUAL montujemy do podłoża za pomocą dedykowanych uchwytów, bądź wkopujemy wgłąb ziemi. Kazda tablica, produkowana jest na konkretne zamówienie, toteż wcześniej wymagamy informacji odnośnie sposobu jej montażu, by przygotować ją stricte do państwa wymagań.


Konserwacja oraz obsługa tablicy DUAL:

Tablice informacyjne GLASS można czyścić za pomocą suchej lub mokrej, miękkiej ściereczki, można użyć płynu do mycia szyb.
Unikać czyszczenia za pomocą rozpuszczalnika, mocnych, żrących środków chemicznych.


Wymiana grafiki:

Wymiany grafiki dokonuje producent wg zapotrzebowania zgłoszonego przez użytkownika.