Tablice Panelowe Informacyjne CIRCLE MAX

Zbiorcza tablica panelowa CIRCLE

Zbiorcza tablica panelowa CIRCLE, stanowi doskonałą informację dla pacjentów przychodni i szpitala, Klientów firmy, studentów i uczniów szkół i uczelni, petentów administracji publicznej. Montowana jest najczęściej przy drzwiach wejściowych, wejściach na schodów na piętro…

Czytelność i jasność przekazywanych informacji jest głównym atutem tej tablicy głównej.

Panelowe tablice główne to system opierający się na tworzeniu powierzchni informacyjnych, z modułów aluminiowych, które pozwalają na łatwą aktualizację informacji.
Cała tablica CIRCLE, zbudowana jest z najwyższej jakości profili aluminiowych, anodowanych na kolor srebrny lub złoty. Możliwość wykonania dowolnej grafiki pozwala na idealne dopasowanie kolorystyczne do standardów danej firmy, tworząc razem spójną, estetyczną i profesjonalną całość.

Każda panelowa tablica informacyjna, tworzona jest na specjalne zamówienie, pod konkretną ilość, oraz wielkość modułów, dzięki czemu w pełni spełnia wymagania Klienta.

Do wyboru posiadamy 3 wysokości modułów aluminiowych: 122 mm, 162 mm i 213 mm, które można dowolnie umieszczać na jednej tablicy informacyjnej. Dzięki temu Klient ma nieskończony wybór w konfigurowaniu tablicy panelowej.

Szerokość tablicy zbiorczej zawsze dostosowywana jest do warunków lokalowych Klienta. Maksymalna szerokość to 300cm.

Dodatkowe informacje:
Cała tablica CIRCLE wykonana jest z aluminium: profile, listwy, stelaż, plecy. Boczne zakończenia profili tablicy informacyjnej wykonane są z pvc w kolorze czarnym lub srebrnym.
Wszystkie panele informacyjne zabezpieczone są folią antyrefleksyjną, która chroni grafikę i rozprasza refleksy świetlne.

 


Galeria Zdjęć Tablicy zbiorczej CIRCLE MAX