Tablice kierunkowe wiszące RHYTHM

Podwieszane aluminiowe kierunkowe tablice informacyjne

System Rhythm Direction to system tablic informacyjnych z możliwością wymiany i aktualizacji informacji. Tablice kierunkowe dedykowane do urzędów, biurowców, magazynów  i tym podobnych miejsc wymagających estetycznego wskazywania i oznaczania drogi.

Znaki bezpieczeństwa to nieodzowny element wyposażenia każdego budynku użyteczności publicznej. Dzięki zastosowaniu profili aluminiowych zwiększa się ich trwałość oraz poprawia się ich estetyka.

Wykonany z wysokiej jakości profili aluminiowych, standardowo anodowanych na kolor srebrny. Do produkcji używane są wyłącznie profesjonalne znaki wymagane przepisami prawa, zgodne z Polską Normą: PN-92/N-01256/01, PN-ISO 7010:2006; PN-92/N-01256/02, PN-ISO 7010:2006.

  • Produkt wykonany z profili aluminiowych.
  • Nośnik informacji – PCV.
  • Informacja zabezpieczona jest przezroczystą folią antyrefleksyjną.

Nasze realizacje:


Karta techniczna wiszącej tablicy kierunkowej RHYTHM:
Montaż wiszących tablic kierunkowych:

Wiszące tablice RHYTHM montujemy na stalowej lince do sufitu za pomocą wkrętów i dybli oraz elementu maskującego, przy pomocy dedykowanych aluminiowych elementów mocujących.


Konserwacja oraz obsługa tablic kierunkowych RHYTHM:

Tablice kierunkowe RHYTHM można czyścić za pomocą suchej lub wilgotnej, miękkiej ściereczki, można użyć płynu do mycia szyb. Należy uważać by woda lub płyn, nie dostały się pod folie zabezpieczającą grafikę.
Unikać czyszczenia za pomocą rozpuszczalnika, mocnych, żrących środków chemicznych. Unikać ostrych narzędzi, do wszelkich czynności związanych z obsługą tabliczki, m.in. z montażem.


Wymiana grafiki w podwieszanych tablicach RHYTHM:

1. Podważyć płaskim narzędziem element maskujący i ostrożnie wysunąć
2. Z panelu wyciągnąć folię antyrefleksyjną, wymienić grafikę, ponownie zabezpieczyć folią i włożyć z powrotem do tablicy
3. Wsunąć z powrotem element maskujący i przykleić za pomocą taśmy dwustronnie klejącej