Tablice kierunkowe nascienne RHYTHM

Aluminiowe kierunkowe tablice informacyjne na ścianę

System Rhythm Direction to system tablic informacyjnych z możliwością wymiany i aktualizacji informacji. Tablice kierunkowe dedykowane do urzędów, biurowców, magazynów  i tym podobnych miejsc wymagających estetycznego wskazywania i oznaczania drogi.

Znaki bezpieczeństwa to nieodzowny element wyposażenia każdego budynku użyteczności publicznej. Dzięki zastosowaniu profili aluminiowych zwiększa się ich trwałość oraz poprawia się ich estetyka.

Wykonany z wysokiej jakości profili aluminiowych, standardowo anodowanych na kolor srebrny. Do produkcji używane są wyłącznie profesjonalne znaki wymagane przepisami prawa, zgodne z Polską Normą: PN-92/N-01256/01, PN-ISO 7010:2006; PN-92/N-01256/02, PN-ISO 7010:2006.

  • Produkt wykonany z profili aluminiowych.
  • Nośnik informacji – PCV.
  • Informacja zabezpieczona jest przezroczystą folią antyrefleksyjną.

 


Nasze realizacje:


Karta techniczna naściennej tablicy kierunkowej RHYTHM:

karta produktu rhythm nascienne tablice kierunkowe


Montaż naściennych tablic kierunkowych:

Tablice RHYTHM montujemy do ściany za pomocą wkrętów i dybli, przy pomocy dedykowanych aluminiowych elementów mocujących.


Konserwacja oraz obsługa tablic kierunkowych RHYTHM:

Tablice informacyjne można czyścić za pomocą suchej lub wilgotnej, miękkiej ściereczki, można użyć płynu do mycia szyb. Należy uważać by woda lub płyn, nie dostały się na grafikę – pod warstwę antyrefleksyjną.
Unikać czyszczenia za pomocą rozpuszczalnika, mocnych, żrących środków chemicznych. Unikać ostrych narzędzi, do wszelkich czynności związanych z obsługą tabliczki, m.in. z montażem, wymianą grafiki.


Wymiana grafiki:

1. Podważyć płaskim narzędziem element maskujący i ostrożnie wysunąć
2. Z panelu wyciągnąć folię antyrefleksyjną, wymienić grafikę, ponownie zabezpieczyć folią i włożyć z powrotem do tablicy
3. Wsunąć z powrotem element maskujący i przykleić za pomocą taśmy dwustronnie klejącej