Piktogramy Informacyjne GLASS

Tabliczki piktogramowe ze szkła hartowanego

Eleganckie, krystaliczne szkło oraz oryginalny design uchwytów systemu Glass jest stworzony z myślą o niezwykle wymagających użytkownikach. Połączenie precyzyjnie oszlifowanego szkła oraz anodowanych, aluminiowych uchwytów tworzy ekskluzywny charakter wnętrz i doskonale komponuje się tak z nowoczesną jak i stylową architekturą.

Dbając o bezpieczeństwo użytkowników, każdą tabliczkę wyprodukowaliśmy ze szkła hartowanego – tzw. bezpiecznego. To dla nas bardzo ważne, aby każdy użytkownik czuł się komfortowo w pomieszczeniach, w których został zamontowany system Glass.

System Glass to nowoczesne, eleganckie i proste wzornictwo, łatwa aktualizacja i wymiana informacji, możliwość stosowania różnorodnych rozwiązań graficznych oraz szeroki wachlarz rozmiarów.

  • Produkt wykonany ze szkła hartowanego oraz elementów aluminiowych
  • Uchwyty anodowane na kolor srebrny lub złoty
  • Do każdej tabliczki piktogramowej dołączony jest komplet akcesoriów do montażu: wkręty oraz dyble

 


Nasze realizacje:


Karta techniczna piktogramu informacyjnego GLASS:

karta-produktu-tabliczki-przydrzwiowe-glass


 


Montaż szklanych piktogramów:

Piktogramy GLASS montujemy do ściany lub drzwi za pomocą wkrętów i dybli, przy pomocy dedykowanych aluminiowych elementów mocujących. Połączenie szklanych tafli tabliczki z aluminiowymi uchwytami, odbywa się za pomocą śruby imbusowej, ukrytej w głębi w/w uchwytu. Zarówno aluminiowe uchwyty jak i śruby, wkręty, dyble, klucz imbusowy, zawsze dołączamy do zestawu.


Konserwacja oraz obsługa tabliczek szklanych:

Tabliczki GLASS można czyścić za pomocą suchej lub wilgotnej, miękkiej ściereczki, można użyć płynu do mycia szyb. Należy uważać by woda lub płyn, nie dostały się pomiędzy dwie szyby.
Unikać czyszczenia za pomocą rozpuszczalnika, mocnych, żrących środków chemicznych. Unikać ostrych narzędzi, do wszelkich czynności związanych z obsługą tabliczki, m.in. z montażem.


Wymiana grafiki w piktogramie ze szkła:

Wymiany grafiki dokonuje producent wg zapotrzebowania zgłoszonego przez użytkownika.